Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta do notebooku?

Zdravím lidičky,

Mám NTB Asus K55V, Intel core i3 2,4ghz, GK - Nvidia GT635m 2GB Ram 8gb ........ Chtěl bych se zeptat jestli se dá u takového NTB upgradovat grafická karta. Občas si nějaké hry zahraju ale vždycky musí být na low nastavení. Peněz mám dost, ale prostě je mi líto si kupovat nový PC jenom kvůli tomu, že chci lepší grafiku u her když většinu času strávím v editorech atd.... Jde tedy vyměnit graf. kartu? A jsou vůbec obchody které komponenty do NTB nabízejí?

Děkuji

Nebudu zkoumat, jestli tvůj NB náhodou nepatří mezi vzácné výjimky, ale u naprosté většiny NB se grafika vyměnit nedá.
A u těch, kde se vyměnit dá, musíš vybírat jen z modelů, se kterými se daná typová řada dodávala.