Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytížení RAM a procesoru

Zdarvím, mám win7 - dva účty - admin a ten klasický. Na admin účtu mi po chvilce (brouzdání na interentu / winamp / filmy) zacne vrcet vetrak a stává se mi - viz obrázek zde 2imgs.com. U klasického úctu sem tyhle problém neaznamenal. V čem by mohl být problém?

doplňky v prohlížeči: adwcleaner.
když vir/spyware zamoří tvůj účet, bude to třeba v %userprofile%\local settings\temp, ale nenapadne všechny profily, ani se nepojmenuje: já_jsem_tvůj_nový_nežádoucí_virus.scr
ty žiješ v představě, že máš v pc jen žádoucí aplikace.
třeba zrovna mezi warezáky z uložto je oblíbený bitcoin miner, který napadá jen tvůj profil. ale to bys viděl v msconfig.exe - po spuštění, nebo ve správci úloh - procesy.

antivirové bootovací cd má to označení proto, že se z něj bootuje.
to znamená systém s nainstalovanými viry i antiviry leží nefunkční na disku a nemůže se nikam schovat ani jinak bránit. antivir totiž běží z vlastního systému na cd - příklad kaspersky apod:
http://pc.poradna.net/q/view/1248434-cinske-znaky- pri-rozjeti-pc?page=r1248540#r1248540

jestliže mbam minule něco našel, máš vědět co a kde. a tušit, s čím se to tam dostalo.
jinak jsi jen bezmocná oběť sebehloupějšího viru, protože i příště všechno odklikáš, povolíš, nezkontroluješ. neumíš se vyhnout nákaze protože nevíš, co vlastně na netu nemáš dělat.

edit: dllhost.exe - tak to není nosič služby jak jsem se domníval, ale volač nějakých objektů - rozšíření průzkumníka, obvykle v nabídce na pravý myš. čili odinstalovat všechny zbytečnosti, co jsou v menu vidět.

Takže jsem udělal test po reestartu a našel 16 virů, a hned první byl BitCoinMiner - dal sem ho do truhly ted už by to mělo bejt v pohodě, ale mám zřejmě další problém: Po načtení windows se mi ukázala na půl minuty černá obrazovka a v pravo dole bylo:
Windows 7
Sestavení 7601
Tato kopie systému windows není pravá

Ale windows mi normálně naběhl,... mám ho legální...

Lední Brtník - já vím kde to malware bylo, mám tam cestu, ale co z toho vyčíst?

bitcoin miner vidíš vytěžující ve správci úloh, ale hlavně v msconfig.exe nebo jakémkoli normálnějším startup správci, na vypnutí té blbosti nepotřebuješ antivir.

windows po novém restartu ho zaregistruj znova. mají to dodupané, nebo ti něco odstranil antivir.

když víš kde malware byl, vidíš ve správci souborů datum toho souboru. pak si i podle jeho názvu vzpomeneš, cos instaloval a jaký doplněk po tobě chtěl odkývat ok.

proč dáváš viry do truhly - co máte všichni s truhlou? viry se mažou shift+del.

já jsem dement, ale ty jsi náctiletej pc mástr co si prochází období transformace a má potřebu ventilovat svojí chytrost na pc poradně... tak abys příště netrollil:
1) v msconfig najdu jenom nainstalované programy co se spouští, nikoliv viry :-)
2) jestli máš za to že v procesech nájdeš i seznam nainstalovaných virů tak se hodně mýlíš

"lední brtník" se vám celou tu marnou dobu snažil pomoci, ač už ten váš trollovský nick napovídal, že u vás ani jedna Poirotem oblíbená buňka nemá šanci na existenci.
Viry jsou, kupodivu, také programy. Neměl jste si je instalovat. Doporučuji servis, kde snad dokážete říci, že zálohu uživatelských dat nemáte, protože nevíte co to je. Proto pro sichr (fuj, germanismus, Běsná Beáto!) doporučuji si nechat od někoho gramotného napsat na papír: "Nemám zálohovaná data!"