Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jack - 4 pin

Ahoj, mám takový problém. Mám Lenovo y50, ve kterém je jack na mikrofon i sluchátka. Koupil jsem si sluchátka Gamdias Eros, který má jacky pro mikrofon a sluchátka zvlášť. Tak jsem si koupil adaptér. Nyní do jednoho zapojím sluchátka a do druhého mikrofon. Jenže mikrofón nejede. Sluchátka se mi zobrazý a normálně funguje, ale mikrofon (je zabudován ve sluchátkách) ne. Mikrofon se mi ani nezobrazí v menu zvuků. Kde je problém? Předem děkuji...

Je to 4pin ale existuju 2 sposoby zapojenia 4pinu. Z toho popisu to neni jasne poznat ze ci je spravny, ale ak spravne chapem to "- stereo jack3,5F (mic): | |3|1+2|" tak by mal byt spravny. (potrebujes tusim L,R,GND,MIC)

V tom menu zvuky karta Nahravanie si skusil zobrazit cez pravy klik aj zakazane zariadenia? Neni tam vobec?

Skus si niekam do predajne lenovo ist skusit original lenovo kabel alebo co.

P.S. strcil si ten jack do notebooku poriadne? Nemaju tie sluchatka nejaky dementny vypinac alebo utrhnuty drat mikrofonu? Skus iny mikrofon

Ste fakt taky hlupy? Ked mate 3 pin a chcete zapojit na to 4 pin tak vam ten dlhy pin na 3pinovom jacku skratuje signaly MIC a GND v konektote v pc tak to nepojde a ani z mikrofonu nedostanete stereo signal, kedze mate L R na sluchadlach voci GND a MIC voci tomu istemu GND, tie blbe redukcie akurat rozdelia GND a vyvedu ho na iny konektor, mono MIC. A to je cele vazeny, nekupujte si lenovo s combo MIC vstupom ziadne redukcie vam to nespravia, len rozdelia tie blbe signaly. A tot vsjo.

Jestli má kombinovaný jack zajistit stejnou funkčnost jako 2 oddělené, prosím poradit, na které části kombinovaného jacku mám napojit signál ze 2 mikrofonů, když chci (na Lenovu) nahrávat stereo. Při dvou oddělených konektorech to bylo jasné, ale na schématech kombinovaného konektoru vidím vždycky jen jeden MIC.