Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jack - 4 pin

Ahoj, mám takový problém. Mám Lenovo y50, ve kterém je jack na mikrofon i sluchátka. Koupil jsem si sluchátka Gamdias Eros, který má jacky pro mikrofon a sluchátka zvlášť. Tak jsem si koupil adaptér. Nyní do jednoho zapojím sluchátka a do druhého mikrofon. Jenže mikrofón nejede. Sluchátka se mi zobrazý a normálně funguje, ale mikrofon (je zabudován ve sluchátkách) ne. Mikrofon se mi ani nezobrazí v menu zvuků. Kde je problém? Předem děkuji...

Ste fakt taky hlupy? Ked mate 3 pin a chcete zapojit na to 4 pin tak vam ten dlhy pin na 3pinovom jacku skratuje signaly MIC a GND v konektote v pc tak to nepojde a ani z mikrofonu nedostanete stereo signal, kedze mate L R na sluchadlach voci GND a MIC voci tomu istemu GND, tie blbe redukcie akurat rozdelia GND a vyvedu ho na iny konektor, mono MIC. A to je cele vazeny, nekupujte si lenovo s combo MIC vstupom ziadne redukcie vam to nespravia, len rozdelia tie blbe signaly. A tot vsjo.