Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaké máte zkušenosti s CZC?

Dobrý den chci se zeptat jaké máte zkušenosti s CZC.
Slyšel sem že počítač složí zdarma je to pravda?
A když vám pc přijde jestli příde v pohodě nebo někomu přišel požkozený?

Děkuji za odpověď.
:)
Změna předmětu, původně: CZC (karel)

Sestavuji cca měsíc chci nejlepší stroj za ok peníze tak si dávam na cas vadí vám to? :)
Příští výkend si kupuji komponenty takže sem psát snad nebudu muset protože měkter lidi tady jsou příjemný jak....... :)

Z nikoho si srandu nedělám...Je trestný používat více nicků? A tenhle už mam dost dlouho;)Sem tu i registrovaný pod nickem holis44 ale jelikož mě to furt odhlašuje tam píšu jednou z toho nicku a po druhé když se občas přihlásím.

Je pravda, že se pár zmetků na CZC při sestavení podařilo, ale to platilo spíše dříve, ovšem znám zase i zde z poradny lidi kteří si nijak nestěžují.
O proti tomu je tady každý týden dotaz = složil jsem sám a co s tím nefunkčním krámem mám dělat?

problém je ten, že to rozesereš do několika threadů! Nikdo není zvědavý na tvou plečku, kterou tady hypoteticky vybíráš jak nějakou životní lásku. Že tu tím obtěžuješ rádce a zbytečně je neustále otravuješ nesmyslnými změnami a dotazy, to tě asi nenapadlo. Kdybys měl za každou svou stupidní (a opakovanou) otázku platit, asi by ses choval jinak, že?!

Nech to raději na tom czc. Když se ti to nebude líbit, tak jim to prostě vrátíš nebo to dáš tomu známému. To, že namontují špatně větráky, může být i chyba toho dotyčného. Ta poznámka na konci objednávky není pro srandu králíkům. Tam každý napíše svoje požadavky a czc tomu co nejvíce vyhoví.

Já 2x přes CZC a spokojenost vždy.

Mě všechny větráky vyměnili, nasadili tak jak jsem chtěl, nastavili na automatickou regulaci a nechali mi vyvedený napájecí kabely na GK. Tak jak jsem považoval. Podle mě s tím není moc problém. Když to člověk napíše dobře a ne způsobem, jako by to diktoval svým podřízeným...

Dnes mi pro matku přišla PC sestava, kterou jsem objednal na CZC.cz. PC sestavu mi dovezla kurýrní služba DPD, balík řádně zabalený, nepoškozený, označen jako "křehké". Balík je "vycpán" igelitovými vzduchovými polštářky, PC sestava řádně zabalená v další krabici. Přiloženy faktury, krabice od základní desky i s příslušenstvím, krabice od CPU s box chladičem (objednal jsem si jiný). Chybí pouze krabice od GK.

PC jsem ještě nezapínal, nemám na to momentálně čas, vrhnu se na to v sobotu, ale prvotním pohledem jsem celkem mile překvapen. Komponenty, které jsem si objednal jsou i fakticky v PC, po rychlé kontrole vypadá, že vše je řádně a správně zapojeno, ventilátory jak mají být, kabely uspořádané (kabelmanagement jsem dopsal do poznámky při objednávce).

jj, kdyz to do rukou dostane nejaky mamlas, dopadne to hrozne bez ohledu na "znacku". Dobre zname jsem objednal pred par lety slusne PC u AT Compu, a kdyz prisel - neco v nem rachtalo... Otevru, a disk visi na kabelech. Vypadl z lyzin bezsroubkove montaze - nekdo je do toho kose u druheho disku narval vzpricene az se roztahl a disk o patro niz proste vypadl.. Nadavam, zavru, zapnu, a zapinaci tlacitko vpadne dovnitr... Nedelam si kozy! Stroj a cca. 45kkc. To snad skladal seržant Navážka.