Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač zobrazení AMD driver přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven.

Ahoj lidi,

když hraji třeba hry Watch_Dogs a nebo Rust. Tak mi to po chvíli hraní napíše tuto větu.
'' Ovladač zobrazení AMD driver přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven. ''

Grafická karta : Radeon R9 280X - DC2 TOP
Monitor - BenQ RL2455HM - Herní monitor

Zkoušel jsem přeinstalovat drivery, vše jsem aktualizoval a stejně mi to pořád píše...
Prvně se zobrazí zelené tečky, které se pomalu zvětšují - trvá to cca 3 sekundy, pak vše zamrzne a hra či nějaké programy se vypnou.. Nebo se obnoví a za 20 sekund mi to udělá znova...
Ovladače na grafickou kartu a na monitor jsem aktualizoval...

Ovladače jsem stahoval na stránkách AMD - grafická karta.

Co to může pořád způsobovat?
Děkuji za všechny odpovědi. :-)

Mám docela nový počítač... Zdroj mám 750 W - Cooler Master G750M.
U grafické karty mám 0-130 stupňů a teď mám 51 stupňů.
Ve skříni mám 5 větráků... - Zalman Z11 Plus
Zakladní deska MSI Z87-G45 GAMING
Processor - Intel(R) Core(TM) i5-4570 CPU @ 3.20GHz
RAMky 4GBx2 , jsou to dobrý RAMky

takže šůviks zdroj, přefofrníkováno (vadný airflow) a k tomu ne zrovna povedený model Aušus grafiky..

V první řadě vyházet/povypínat zbytečně ventilátory (nechat jen jeden výfuk), dále pomocí furmark nechat otestovat teplotní profil grafiky, zda se nepřehřívá, případně vyčistit bordel z PC (ne vysavačem!!)