Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová Grafická Karta

Čau psal jsem včera tu o dvouch monitorech tak když to nejde na Nvidii Geforce GTX 260 tak jsem přemíšlel o nové grafické kartě ale nevím jakou poradíte?? Potřebuju nějakou která by šla rozšířit ty monitory a nebyla zas tak drahá.
(A třeba aby byla od výrobce Nvidia).
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Vždyť jsi psal, že ti to zobrazuje na 2 monitory. Aby se ti zvětšilo rozlišení hry, tak potřebuješ 3 monitory a pokud chceš i slušné detaily, tak si připrav tak 6 - 7.000. Samozřejmě je to závislé i na zbytku tvé sestavy. Zdroj a procesor.

Ked chces tri monitory na hranie, tak s tou tvojou kartou tazko a pri nVidii potrebujes aj tak dve totozne karty. Zalezi samozrejme na rozliseni monitorov ( ktore musi byt tiez totozne, najlepsie asi aj model, uz len aby to normalne vyzeralo), aj ked jedine normalne co ma ako tak zmysel je 3x FullHD.

A utáhla by to grafika Nvidia Geforce GTX 460 ?? 2 GB video ram a DDR5 ?
ještě info: Memory 2048 MB
Core Speed 675 MHz
Shader Speed 1350 MHz
Memory Speed 900 MHz (3600 MHz effective)
Unified Shaders 336
Texture Mapping Units 56
Render Output Units 32
Bus Type GDDR5
Bus Width 256-bit
DirectX Version DirectX 11
OpenGL Version OpenGL 4.1
Power (Max TDP) 160 watts
Shader Model 5.0
Bandwidth 115200 MB/sec
Texel Rate 37800 Mtexels/sec
Pixel Rate 21600 Mpixels/sec