Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení beden.

Dobrý den,
setkal jsem se s menším problémem. Mám PC napojený na hifi a na jednu bednu mám vyvedené 4 kabely.
1. Hloubka
2. Hloubka
3. Výška
4. Výška

Bohužel moje nové bedny mají pouze dva vstupy
A. černý
B. červený
(viz. foto)

[V_st_i_ek.jpg]

Zvláštní je to, že když udělám zapojení

A = 1,3,4
B = 2

Vše hraje jak má, jen nesmím dát vysokou hlasitost, jinak zvuk automaticky vypadne. (to se nestane, pokud nechám výšky vypojené)
Nějaké rady na lepší zapojení? Případně k čemu slouží horní zdířky?

Děkuji, Phil.

Koupil jsem je dneska za pár kaček na burze, takže bohužel žádné schéma neznám ovšem přijde mi divné že pokud udělám to zapojení:
A = 1,3,4
B = 2
že vše funguje jak má (více méně) ale bohužel na audio jsem totálně levý, tak se chci optat, zdali je vůbec takovéto zapojení možné a jestli by nebylo lepší koupit třeba zesilovač, u kterého bych mohl použít nějaké méně chaotické zapojení.

Je to také čudné. Pokud ani od toho hifi nemáš žádnou příčurku, je tam aspoň nějaké typové označení, že by se o tom něco dalo najít na webu? A ty bedny co k tomu patří máš a víš jak byly připojené? A jsi si jistý, že se v tom hifi někdo nešťoural?

Potřebuješ 4 reprobedny, když na tom hifi máš 4 výstupy, které určitě nemůžeš spojovat dohromady. Po zesílení ti tam zaúčinkuje nějaká ochrana. Budou to asi nějaké repro pro kapelu, když to má ten druhej, bajonetovej konektor.