Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nefunguje internet

Dobry den restartoval jsem si pc a najednou mi prestal fungovat internet kdyz se podivam do network and sharing center a do adapteru ani tam nemam co sem tam mel mit mam. Wifi ale svití tak funguje nevite co to je ?

kdyz se podivam do network and sharing center a do adapteru ani tam nemam co sem tam mel mit mam

Zaznamenal jsem si to do mého Deníšku.

Zkus ještě jeden restart PC. Teprve pak můžeš propadnout panice.
Co se píše v ipconfig /all

všechna pc umí alt+printscreen, existuje imagehosting.

z textového okna jde kopírovat i samotný text...
start - spustit - cmd.exe [enter]

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt

obsah z poznámkového bloku sem fouknout.

edit: ale podle tvých reakcí tipuju, že něco tak mdlého rozumu jen hraješ, ztráta času.

Tobě nejde internet a Hamachi tě v tom výpisu nezarazilo?
Když jsi taková vědma, tak napiš, co ti pomůže. :-)

Po odinstalaci si nastav připojení tak, jak máš předepsanáno od providera.

Pokud si to neumíš přeložit, tak tvůj Windows nenašel ovladače síťovky.
Dodej je do PC z webu výrobce základní desky nebo notebooku (pokud máš NB).

Podívej se do Správce zařízení - Síťové adaptéry, jestli tam je všechno v pořádku. Jestli to indikuje síťovku nebo je tam nějaký výkřičník? Např.:
[20136-sitovka-jpg]

Ano wifi funguje jsem na internetu na mobilu

Takže jsi za routerem. Dostaneš se do něho? Zkusil jsi ho restartovat (vypnout - počkat - zapnout)?

Takže máš ve Správci zařízení nějaký výkřičník (to už není dotaz, tak nedělám na konci otazník).
Však ty si nějak poradíš sám... :-)

Je tady prozatím 52 postů... a nic! Nemám na to nervy.

Máš ve Správci zařízení zakázanou tu původní (integrovanou) kartu? PTM - Zakázat.
Je ten kabel stoprocentně v pořádku? Pro jistotu zrestartuj PC.

slova: windows cannot verify the digital signature for the drivers required for this device. a recent hardware or software chanche might have instaled a file that is signet incorrectly or damaged or that might be mallicious software from unkown source code 52