Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Script pro mezerník

Ahoj, našel by se nějaký program, ve kterém by šel nastavit takový podivuhodný script? Vysvětlím - pokud zmáčknu mezerník, chci, aby se psal mezerník v kuse (tzn. jako bych ho mačkal jak zběsilej jen u toho, co ho držím) a po uvolnění to přestalo. Hodilo by se mi to do hry.
Díky moc

Odstránené niektoré príspevky, držte sa prosím témy. Chocholoušek, skús byť prosím menej útočný, pretože môže nasledovať ban. (los)

Nechci hlavně žádnej prográmek, proto jsem původně nepsal, co to je za hru. Mám inventář za 500€, nechtěl bych dostat ban. Bhop, alespoň na GO, funguje na všech mapách, jen se to zastavuje na rychlosti 300 (maximální dosažitelná bez bhopu je 250). Trochu se to vyplatí.

S tim programkem co mam neni problem(mam kamose admina a ani po vsech zkouskach ho u me nezjistil) ale na GO to bude zrejme vice osefovane. Obcas hraju taky normal Publicy a ten bhop proste nepouzivam. Je to v nem naprosto k nicemu,vyrazne posun to neprida a neuteces s tim,pokud nemas rychlost.