Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Script pro mezerník

Ahoj, našel by se nějaký program, ve kterém by šel nastavit takový podivuhodný script? Vysvětlím - pokud zmáčknu mezerník, chci, aby se psal mezerník v kuse (tzn. jako bych ho mačkal jak zběsilej jen u toho, co ho držím) a po uvolnění to přestalo. Hodilo by se mi to do hry.
Díky moc

Odstránené niektoré príspevky, držte sa prosím témy. Chocholoušek, skús byť prosím menej útočný, pretože môže nasledovať ban. (los)

Teď, když jsme si popovídali o morální stránce problému, byl by nějaký ten script? Stačila by mi i možnost jednou stisknout nějaké tlačítko s tím, že se začne spamovat space, při stisku znovu by to přestalo. Šlo by ?