Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevím co s tim.

Hele zapnu ntb všecko se načte a během 10sek co se načte plocha se sekne a nejde nic aní myš někde sem četl vír ale němuzu kliknout aní na avast a nouzak mi jde v pohodě)

Pokud ti jede "nouzák", tak nech počítač avastem zkontrolovat v nouzovém režimu. Když si zapneš nouzový režim s prací v síti, pak si můžeš stáhnout třeba i malwarebytes antimalware a zkontrolovat to.

Skusil si uz ten MBAM ?

Vseobecne - ak v tom notebooku bol predinstalovany windows od vyrobcu, tak si odzalohuj data a spust obnovu na vyrobny stav spravnou klavesou po zapnuti (zavisi od vyrobcu) a potom tam neinstaluj avasty aani zavireny warez ani ziadne cistice ani nic podobne
Keby nepomohol ani recovery na vyrobny stav tak potom tam je HW zavada.

Zdravím
přesně tento problém jsem měl na Asusu taky. Dělal to i čerstvě nainstalovaný systém, takže vir bych pominul. Postupně jak se komp začal zasírat aplikacemi, tak ten zásek byl delší a delší. Nakonec jsem se s tím smířil, protože odpověď jsem nenašel na žádném fóru i na podpoře byli bezradní.

nouzak mi jde v pohodě

odpověděl sis sám. v nouzovém režimu neběží žádné automaticky spuštěné hlouposti, advare a spyware (viz msconfig.exe - po spuštění) a s výjimkou antiviru zbytečné služby cizích sw (viz services.msc).
lepší softy na kontrolu jsou codestuff starter, ms autoruns, někdy log hijackthis, mitec tmx.
kromě toho mají tvoje windows prohlížeč událostí (eventvwr.msc -> protokoly windows -> systém, aplikace): i tam bys mohl vidět chyby po startu.