Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký notebook do 10 tisíc?

Jaký notebook do 10 tisíc chci ho na internet a na jednu hru league of legends to mi stačí
Změna kategorie, původně: PC sestavy
Změna předmětu, původně: Nootebook. To muselo dát práci vymyslet. (karel)

Toto by snad League of Legends mohlo utáhnout, někde jsem četl, že předělávali mapu a měla by být méně náročná na počítač. Každopádně, za 10 tisíc se nedá koupit ani pořádnej telefon a notebook na hry se pohybuje o několik desetitisíc výš.

To záleží na úhlu pohledu. Já mám taky komp z bazaru, taky jsem se bál, že se hned vysype, ale kopm přišel ještě originálně zabalený /origo Lenovo záruční lepenka - nebo jak to nazvat/. Když jsem najel do Widlí, tak byl celkem 42h v provozu.