Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Flash player

Dobry vecer,
Hraji jednu web browser hru, jede pres flash player a dozvedel jsem se ze flash player si bere jen 1 jadro z procesoru. Ackoliv mam i7 870 tak mi hra jede spatne. Pro plny vykon 60 fps, ktery chci dosahnout staci 4gb ram, ja mam 8 gb 1333mhz 2x4gb dual. + jiz uvedene cpu. Cpu se mi zda ze se prehriva, oddechove hraji battlefield 4 a pri hrani bf4 mam vsechny jadra na 80℃ je asi 2-3 roky stary a pasta nebyla nikdy menena bude to v paste nebo chladici (je docela dpatny dle meho nazoru) nebo to bude v tom flash playeru? Poradi nekdo jak mam tedy zapnout vsechny 4 jadra u flashe?

Dik predem za rady.

V "návodu" je napsáno u chladičů toto:

CM iCooler LGA1156 w/i pure al 93x93x40h w/i 9025 fan w/i 75mm duct
Cooler Intel LGA 1156 FXC PKP775G01U12 w/i duct

Nikdy nebyly čištěny od prachu.

PC sestaven acerem, chladič jsem nevybíral a můžu se řídit jen návodem, který jsem někde stáhl, ale podle obrázků a všeho odpovídá, takže mu můžu věřit

ten nemám... navíc stejně na to čištění potřebuji odendat tunel, který je na pasivním chladici, predstav si to takhle, je zakladovka v ni socet, v nem cpu (i7 870) na nem je 3 roky (od vyroby s tim jsem nehnul) chladic, který byl namontovan v acer tovarne, na cpu je pasivni chladic, nejspise z hliniku, na nem je plastovy "tunel", v nemz je ventilatorek ktery fouka smerem na chladic, cili teplo neodvadi ale fouka ho zpet na procesor...

jinak v priloze je test z programu ktery jsi mi zaslal