Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MB se spustí ,ale dál na nic nereaguje je definitivně ko?

Zdravím mám tu starší MB Gigabyte DDR 2 ,v zapojeni základu se zapne normálně najede ovšem s integrovanou GPU ani dedikovanou nenajde monitor a MB nejde restartovat ani na tvrdí vypnout pouze zdrojem.Zdroj jsem jinej dával RAM jiný, měnil jsem sloty nic nereaguje do BIOSu se nedostanou monitor ani tuk, je definitivně v háji?

http://www.czc.cz/gigabyte-ga-ma69vm-s2-amd-690v/4 5372/produkt

Před pár lety jsem měl také problém s MB od Gigabite, PC nenaběhl a tak jsem zkusil vyměnit baterii, co je na základní desce. Poté to šlo. Jestli máš doma nějaký jiný PC, tak si z něj jen vyndej baterku a zkus to :) Za zkoušku nic nedáš