Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win7 32bit. Nutene nastavenie windows explorera.

Nepiste mi, ze mam pouzivat nieco ine ako napr. Total kommander.

Musim si nutene nastavit (v registroch?) aby windows explorer vzdy a za kazdych okolnosti, zobrazoval vsetky priecinky podla tohto vzoru:

"Podrobnosti"
[165716e252.png]

Ukazane prvky(iba tie) v danom poradi. A dlzka pola "Nazov", aby bola zhruba do polovice obrazovky vzdy:
"Nazov Typ Velkost Datum upravy Dlzka"
[82b146b17b.png]

Skusal som to x-krat nastavit podobrotky (ako je to na obrazku), ale windows to ignoroval, vzdy ked som si pripojil napr. externy HDD alebo telefon alebo to je jedno co. Niekedy aj ked som otvoril priecinok v pc, ktory este predtym nebol nikdy otvoreny.
[a38216e56d.png]

Musíš hledat ve Vlastnostech složky (PTM na složku) - Vlastnosti - Přizpůsobit... Použít i na podsložky.
Přitom tu "vrchní" složku musíš mít nastavenou podle toho svého vzoru.

Nemusíš začít zrovna na C:\
Pokud ti ovšem nefunguje ta možnost Použít pro všechny složky (tvůj screen), tak to máš buď zatrojanované, anebo nakopnutý systém.

Hrabem sa v tom programe, ale neviem co mam nechat a co je custom.
To najnovsie s velkym cislom, znamena, ze som pouzil nastavenie priecinka na vsetky. Aplikovalo sa to, ale neviem ci ozaj na vsetko a ako dlho to vydrzi.

[8c7572a888.png]

Vsetky polozky co program nasiel (2821), tak a nich je vsetko prazdne v sltpci Mode. Iba hentie 2 su Detials.

Kurnik sopa, chcel som asi 10 minut editovat svoj prispevok, ale neislo to. Tato stranka je nejako posahana, 5x som vymazal cookies vo firefoxe, restaroval som ho a teraz uz sa neda nic editovat. Pisalo ze vyprsal casovy limit spojenia alebo co ...
Ostantne stranky na ktorych som, idu v pohode, prosim opravte si to, je to na zlost !!

Malo tam byt:
Vsetky polozky co program nasiel (2821), tak v nich je vsetko prazdne v sltpci Mode. Iba hentie 2 su Detials.

V Spravcovi uloh som vypol exlorer.exe. Potom som klikol Nova uloha, zapol som ho.
Otvoril ShellBagsView a teraz tam mam toto:
[3e67f69487.png]

Skoro vsetky su zase prazdne, iba hentych par je details.

Chyba je někde tady, taky jsem měl problém s připojením - trvalo to nějak déle (a stále zatím trvá - s přestávkami).

Myslis, ze ked je ten Mode stlpec prazdny, ze to je zle ? (ja neviem)

Stranka pise, ze vymazem vsetko toto:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Shell \Bags
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Shell \BagMRU
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Shell NoRoam\Bags
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Shell NoRoam\BagMRU
HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\Shell\BagMRU
HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\Shell\Bags

ale neviem ako a ci sa vytvoria same nove defaultne.

Pise len ze:
Afterwards, re-create the following keys:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\Shell\BagMRU
HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\Shell\Bags

Recreatnu sa same, ked pouzijem nastavenie jedneho priecinka na vsetky cez to okno Moznosti priecinka ? Po restarte alebo co.

Bojim sa to naraz vsetko vymazat len tak. Lebo neviem co ma nasledovat potom ...

Nainstaloval som si program ShellBag Analyzer+Cleaner, ale to vyzera len ako manazer priecinkov. Ja tam nevidim ziadne nastavenia tych shellbagov.
[333e8b0ff4.png]

Proč si komplikujes život a nepoužiješ ten FixIt?
Ani FixIt ani to promazání registrů ti nic nenastaví. Jen to zresetuje nastavení.

http://pc.poradna.net/q/view/1368726-win7-32bit-nu tene-nastavenie-windows-explorera?page=r1368836#r1 368836

stránka ms. já myslel, že sis ho všimnul. :-p v podstatě udělá samo vše o co se snažíme. chtěl jsem ti to vysvětlit spíš, jak to funguje, než klikat na fixit. ale i ten jde použít.

ten tvůj program (obrázek) zobrazuje bags, to je přesně ono.
----
promazal bych to, oni se vytvoří nové. prázdný mode= použije defaultní zobrazení. jakmile otevřeš priečinok, který nemá bags (nikdy jsi tam nebyl), tak se vytvoří.

edit// ideál je potom nastavovat "pro všechny priečinky" je při jednom otevřeném okně exploreru.