Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záhadné ubývání místa na disku C

Ahoj ahoj ahoj,
dokázal by mi prosím někdo poradit? Proč mi pořád ubývá místo na disku C? Skoro nic tam nemam, měla bych to mít vyčištěný, nic tam nestahuju a pořád to obývá! Nedávno bylo volných 30 giga a ted je tam 12,2?! Přítel mi poradil, abych celý disk defragmentovala, ale to vůbec nepomohlo, fakt nevim, už mě to děsí!
Prosím pomoc,
M.

Jak daleko se obvykle vracíš? O několik let?
Navíc to uchovává jenom systémové soubory. Jeden bod obnovy má cca 300 MB.
Rozumnější je si správně nastavit celkové místo pro body obnovy.