Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program na vytížení procesoru.

Dobrý den. Prosím doporučte mě nějaký (pokud možno v češtině) program, který mě vytíží procesor na 100% po několik min. Potřebuji změřit jeho teplotu při plném zatížení. Program na měření teploty mám. Měl jsem velké problémy s chlazením při hrách, po úpravě chladiče se mě je podařilo stáhnout ze cca. 110 kdy už PC padal na max. 72 stupňů. I přes to bych to chtěl pořádně vyzkoušet. Win7, Typ CPU DualCore AMD Athlon 64 X2 4200+ Moc děkuji za pomoc.

AIDA64 - Nástroje - Test stability systému - Stress CPU.

Test proveden, výchozí teploty v klidu PC. CPU1 58,75 CPU2 49 Zatížení 20 min. CPU1 85 CPU2 66, samozřejmě ve stupních celsia. :-) Někde jsem četl že tyto procesory dost topí, takže by to mělo být OK. Stejně ale ještě doladím tu úpravu chladiče a věřím že půjdu ještě tak o 5 stupňů dolu. Všem dekuji za pomoc, Karel. :beer:

to si moc neotestoval, ked to evidentne zatazovalo len 1jadro.
Stiahni si prime95, a tam potom kliknes na just stress testing, a z menu spustis torture test. To je seriozny test.

P.S> a ten athlon sa tusim pri 85 podtaktuje, takze ti to moc nechladi, povedal by som ze vobec. (mas blbo uchytenie chladica, alebo si tam nadrbal kilo pasty)