Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čekání na mezipaměť

Ahoj,
od neděle mi začalo zlobit PC, když chci načíst libovolnou stránku tak se někdy na 20-40s sekne(čekání na mezipaměť). Nevíte čím by to mohlo být ?

žádný, stejně nic nenajdou.
neexistuje žádná taková hloupost, jako "nejlepší antivir".
pokud se bez toho neobejdeš, zapni si pro klid duše ten mrchosoftí, nebo si dej jakýkoli free.

naprostou většinu dnešních nákaz budeš stejně odstraňovat adwcleanerem - tak k čemu je ti antivirový balík, který se blbě motá do síťového připojení a do cache webových stránek?

Mám uplně stejny problem jen sice v chromu . začalo to při free předělávce win 8 na win 10 . 20-40 s sekani to stejny . debilni podpora win . sleduji člověka na každym kroku a stakovou šaškárnou nezasahnou :-( .