Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čekání na mezipaměť

Ahoj,
od neděle mi začalo zlobit PC, když chci načíst libovolnou stránku tak se někdy na 20-40s sekne(čekání na mezipaměť). Nevíte čím by to mohlo být ?

Mám uplně stejny problem jen sice v chromu . začalo to při free předělávce win 8 na win 10 . 20-40 s sekani to stejny . debilni podpora win . sleduji člověka na každym kroku a stakovou šaškárnou nezasahnou :-( .