Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HELP-POMOC-NEJDE MI NACITAJ EXTERNY DISK :(

ahojte,viete mi prosim Vas poradit s externým diskom (napajanie cez USB). Pripojim externy disk k PC chvilku vydava zvuk akoby sa nacitaval a nic,zostane uplne ticho. Ani ho nezobrazi v PC. :( spm z toho fatalne nestatsna pretoze tam mam uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuplne vsetky fotky mojho dietatka :(

ĎAKUJEM VELMI PEKNE ZA POMOC.:-);-)
Pripadne mi mozete pisat rady na moj mail: sunelka@gmail.com
Monika

Přečtěte si článek o tom, jak na záchranu dat HDD, flash disku, nebo paměťové karty (reklama) (los)

Nie nevidim tam exter.disk,vobec sa mi tam nezobrazi,vidim tam len disky v notebooku (C: a D: klasika)
Naformatovat ho urcite nechcem a nebudem,pretoze by som prisla o vsetky fotky odkedy som urobila prvu fotku na svete....
Je este nejaka ina moznost? :(

Na TV som ho mala neraz pripojeny ale formatovat pochybujem ze som dala ani neviem ako sa to cez TV robi, ale teraz ked som ho pripojila k TV tak tam mi ho zobrazi len tak je je tam ako : Sieť moj zazov disku a ked nan kliknem napise mi: poziadavka nemoze byt dokoncena . Media play sa prepne na uvodnu obrazovku. A dole je taka oikona ze Windown Media player koli comu? to tam predtym nebolo...

Jedna možnost je v nedostatečném napájení přes USB (dělávají to někdy Samsungy) = použít rozdvojený kablík se dvěma USB konektory, a oba připojit do PC (TV). Další možnost - nový, nenaformátovaný disk se vám v průzkumníku neobjeví - musíte do nastavení PC - správa disků (tam bude vidět)a naformátovat ho - poté bude již vidět v průzkumníku. Pokud jste ho použila pro nahrávání v TV, je možné, že je naformátovaný jiným formátem (vím jen u TV LG, další neznám), pak ho též průzkumník nevidí, a opět přes správu disků naformátovat, ale vždy se vám vymaže původní obsah.