Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jakou mám koupit novou grafiku. Ta současná mi nahraní her nedostačuje. Chtěl bych poradit s grafickou kartou, která bude výkonější. Rozpočet : max 3200Kč.
Moje současná sestava :
CPU: AMD FX 8320 3.5 GHZ
CPU FAN: GELID Solutions Tranquillo Rev.3
GPU: HD 7750 1GB DDR5
Deska: ASUS M5A78L-M/USB3
Skříň: Eurocase X605(1x přední ventilátor a 1x zadní ventilátor. Oba jsou 120mm.)
HDD : 750 GB
Zdroj : SEASONIC 400-ET

je to jak keby si upgradoval auto tak že pojde o 2km/h rýchlejšie,...