Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Židle k Pc

Dobrý den
Nedávno jste mi tu pomohli dát do kupy PC sestavu, která zatím šlape jak má, za to děkuji. Sice ta MSI R9 290 gaming řve jak prase ale to ěm až tak netrápí.
Co mě trápí víc je moje židle. Mám uplně obyčejnou, tuto http://kancelarska-kresla.heureka.cz/sedia-prezide nt-kancelarska-zidle/ A jeden velký problém který sní mám je ten, že když se opřu do opěradla, tak pomalu ležím jak pruží.. Proto bych chtěl zainvestovat tak max 5000 kč, do lepší a hlavně pevné židle/křesla. A kdyby měla nějak polstrované loketky to bych byl také rád. Tahle je má z toho hrubého tvrzeného plastu a mám z toho rozedřené lokty. Holt vášnivý hráč :D Jestli má někdo doma nějakou s kterou je spokojený nebo má nějaké zkušenosti, tak sem snimi :)
Děkuji

Vypadá docela lacině na ty peníze :) Osobně si myslim že by byla výhoda kdyby opěrky loktů spojovaly sedák a opěradlo. Tím se podle mě stabilita celé židle zvedá. Tohle vypadá dost podobně jako ta co mám. Volné opěradlo, které drží jen pod židlý, opřu se a jsem o metr dál od pc a klávesnice :)

Ano, nejen že vypadá bytelně, ale opravdu už pevnější je (hlavně sleduj nosnost - 120 kg už by mělo být OK - viz můj příspěvek níže). Nicméně - kůži nebrat (viz jezekhifi), doporučuji mikrovlákno (opět odkazuji na můj příspěvek níže).

Kupoval jsem tuto v akci za 2500,- jinak stojí 4500,-.
Mám 4 měsíce a díky ní můžu sedět bez bolestí (potýkám se s vyhřezlou ploténkou), ostatní židle nepřipadaly v úvahu.

Je opravdu výborná:

- má výstelku na bedra (na obr. to není moc vidět)
- vypadá "sportovně", je příjemná, nastavitelné houpání, nevrže!
- jednodušše se skládá, podpírá krk (měřím 180cm).

Dlouho jsem vybíral, vystřídal dost kancl. křesel, i těch dražších, ale tahle je fakt super.

http://www.kika.com/cz/katalog/m/bydleni-pracovny/ kancelare/otocne-zidle/20763167/otocna-zidle-lotus /

ps. mají i bílé a červené provedení