Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Židle k Pc

Dobrý den
Nedávno jste mi tu pomohli dát do kupy PC sestavu, která zatím šlape jak má, za to děkuji. Sice ta MSI R9 290 gaming řve jak prase ale to ěm až tak netrápí.
Co mě trápí víc je moje židle. Mám uplně obyčejnou, tuto http://kancelarska-kresla.heureka.cz/sedia-prezide nt-kancelarska-zidle/ A jeden velký problém který sní mám je ten, že když se opřu do opěradla, tak pomalu ležím jak pruží.. Proto bych chtěl zainvestovat tak max 5000 kč, do lepší a hlavně pevné židle/křesla. A kdyby měla nějak polstrované loketky to bych byl také rád. Tahle je má z toho hrubého tvrzeného plastu a mám z toho rozedřené lokty. Holt vášnivý hráč :D Jestli má někdo doma nějakou s kterou je spokojený nebo má nějaké zkušenosti, tak sem snimi :)
Děkuji

Ano, nejen že vypadá bytelně, ale opravdu už pevnější je (hlavně sleduj nosnost - 120 kg už by mělo být OK - viz můj příspěvek níže). Nicméně - kůži nebrat (viz jezekhifi), doporučuji mikrovlákno (opět odkazuji na můj příspěvek níže).