Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lg G flex 2

Ahoj kluci,
Prosím vás má někdo zkušenosti s tímto mobilem? Chci si ho koupit a nikde sem nenasel žádné recenze od majitelů.. Vypadá strašne dobře ale je to tak jak to vypadá?
Nebo je lepší koupit nějaký jiný? A jaký pořadí mi někdo? Jaký mobil do 9-10 000 je nejlepší? Potřebuji ho na celodenní focení a surfování :) dík moc máte to u mě ;)

Tenhle, potom LG G3, Samsung Galaxy S4 i9506, Samsung Galaxy S5 a Sony Xperia Z2 (ale ten je treba nejdriv videt, protoze nektere varky maji horsi displej, ten samozrejme nebrat).

Podle me se nejlip foti se Samsungem (tlacitkem hlasitosti na boku stroje) nebo SONY (specialni tlacitko na boku na foceni).

Vsechny jsou vicemene podobne, Flex 2 moc dobre neznam, ale predpokladam, ze to bude hodne podobne jako LG G3 akorat ma P-OLED displej, coz by se melo projevit pozitivne na spotrebe energie. Je to proste to nej co je a drobne niance jsou uz na budoucim uzivateli, aby si to dosel do obchodu vyzkouset.

Za me foti nejlip SGS5, ale je to jen muj nazor, nekomu se libi vic fotky z nektereho z tech ostatnich.

Já měl Flex i Flex 2 cca 14 dní, takže vím přesně, co je zač. :)

1) Nejlépe skutečně fotí Samsungy. Myslím, že S5 vs. G3 (Fley 2) bude dost podobné, ale S6 fotí nejlíp.
2) Tady je to cca stejné, skvělou výdrž měl první Flex.
3) Nejrychlejší rozhodně Xperie, pak LG a pak Samsung. Displeje jsou vyrovnané, ale Flex 2 je z nich kvalitou o chlup horší (je to daň za ohebnou technologii, v praxi jsou všechny tři skvělé). U LG je potřeba počítat s tím, že software do nich dělají ti samí lidé, co po nočních šichtách montují ledničky (rozuměj - je na hovno). Přeplácaný, po nějakém čase pomalý a hlavně plný nevysvětlitelných bugů (zrovna minulý týden jsem řešil vyskakování chybových hlášek o pádu GApps po tom, co se aktivovaly chytré karty Google Now :D).

Osobně jsem se na Flex 2 fakt těšil, protože první generace mi moc líbila. Vše na tom telefonu funguje super (jen ten systém no...), akorát mě trochu zklamala výdrž baterie. Byl jsem namlsaný skoro nevybíjitelným Flexem první generace.

Ono ta vydrz: je to logicke, zatimco zbyle founy maji Snapdragon 800 a 801, ktere jsou na tom hodne podobne, jak vykonem, tak spotrebou, tak Flex 2 ma Snapdragon 810, ktery je vykonejsi, ale take ma vyssi spotrebu. Jinak baterie jsou taky cca. podobne 2600 az 3000 mAh, takze tam ten rozdil zase takovou roli hrat nebude. Dalsi je OLED versus zravejsi LCD, zde by mel mit nejvyssi spotrebu LG G3 a Xperie Z2.
Android zere u kazdeho founu stejne, ale to podstatne jsou rezidentni aplikace z vyroby, tady je treba velkym zroutem energie SGS5. Nicmene pomoc na to existuje a to rootnuti systemu a odmazani nebo zmrazeni rezidentnich aplikaci, ktere vybiji baterku - neco furt delaji a ani sami nevi co. Tady je ale velka nevyhoda Samsungu, protoze diky KNOX clovek rootnutim prichazi o zaruku, nevim jak je to u ostatnich, ale myslim, ze jak u LG tak u SONY jde unroot, zatimco u Samsungu ta zmena KNOX je trvala.

Ja treba mam ted cerstvou zkusenost s SGS4 i9506, kde jsem si pohral s rootnutym telefonem, pozastavoval vsechny zbytecne sluzby a vysledek je ohromujici, v klidovem rezimu navyseni vydrze na cca. dvojnasobek. Samozrejme, jak na tom zacnete parit, tak je veskere setreni energie nepodstatne, a to same je pri dlouhodobe zapnutem displeji (pokud by tazatel chtel cely den fotit a upravovat fotky), procesor v plne zatezi a displej jsou proste nejvetsi zrouti energie u kazdeho smartphonu, zde si tazatel jednoduse nepomuze at bude vybirat cokoliv.

Na slunicku nic moc...mel jsem ho taky...
Jinak za tu cenu...je to to nej co muzes mit...ale rikam za cenu...jasne ze jsou lepsi ale drazsi...
Trochu mi tam vadilo to rozliseni...13Mpx je 4:3 takze to na display vypada okrouhle(o dost) a 16:9 je "jen" 10Mpx...a tam uz se ztraci detaily...
Jinak laserove ostreni funguje "dobre" az na to ze jsem myslel ze diky nebude pri tme svitit blesk na nasviceni sceny...coz stejne sviti...

Jinak je to typicky 1 den nabijecku hned sem...
Ale i tak za sera ma/mel nejmin sumu ze vsech co byly...

Ted mam SG NOTE 4 a ten foti opravdu paradne...ale je o dost drazsi...

13Mpx je 4:3 takze to na display vypada okrouhle(o dost) a 16:9 je "jen" 10Mpx...a tam uz se ztraci detaily...

kdybys nemlel nesmysly, jestli vestavena aplikace ztracvi detaily pri 10MPx, tak je chyba v te aplikaci, rozhodne ne ve fotaku, stahni si na foceni jinou aplikaci.

To Lenovo Vibe Shot je samozrejme o tridu niz nez smartphony, ktere se tu zminuji, a ani Huawei P8 se nemuze s vyjmenovanyma uplne stoprocentne merit, nicmene u nej povazuji za nejvetsi problem to, ze narozdil od tech ostatnich mas stoprocentni jistotu, ze ve chvili kdy se na nej vybodne vyrobce a prestane vydavat updaty, tak proste dalsi uz nebudou, protoze na Huawei procesory nejdou delat customROM.