Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno [tip] Windows 10 - nemožnost nastavit jas displeje

Pokud se někdy setkáte s tímto problémem, tak ať máte ušetřeno hledání. Zkoušel jsem různé věci, včetně přeinshttp://pc.poradna.net/images/format/code.gif talací ovladačů grafiky. Řešení je jednoduché.

Symptomy:
displej jede naplno, v celém systému chybí možnost nastavit jas, klávesové zkratky FN+něco nereagují

Řešení:
Spustit správce zařízení, rozkliknout monitor.
Zařízení, které se tam nachází (Obecný monitor PnP) odebrat a v dialogu zaškrtnout odebrat i soubory ovladače
Následně nahoře v menu Akce zvolit vyhledat změny hardware

[23349-obrazek1-png]

Dobrý den, mám stejný problém s jasem. Chtěl jsem zkusit uvedený postup, ale možnost "odebrat", ani dialog s možností zaškrtnout možnost odebrání souborů ovladače mi to nenabízí. Pouze možnost "zakázat", nebo "odinstalovat". Máte nějaký nápad, co s tím?

No ty ovladače právě k dispozici nejsou. Ten problém je hlubší, než jsem myslel, nefunguje řádně sleeping mode a tablet (Acer iconia W511) se rychle vybíjí a dost přehřívá. Zjistil jsem, že tento problém má víc lidí se stejným tabletem a Acer s tím údajně nic dělat nehodlá

Našla jsem obecný monitor, dala odinstalovat (možnost zaškrtnout odebrat i soubory z počítače mi to nenabídlo), následně jsem dala vyhledat změny hardware, ale pořád nic. Restartovala jsem, zkoušela několikrát, ale marně..Poradíte někdo?

Na NTB Elitebook 8570w zafungovalo perfektne. Funguji klavesy FN + i se nove objevilo nastaveni jasu v nastaveni obrazovky. At ziji aktualizace windows ktere to rozbily, protoze drive to fungovalo.

Diky moc za pomoc....