Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade Windows XP na Windows 10

Zdravím, nikde jsem to přímo nenašel, tak se chci zeptat zda se dá někde zdarma stáhnout nebo získat Windows 10 a nahradit jím WinXP? Ikdyby to byla normální instalace tak mi ztráta dat nevadí.

Díky za odpověď

naco chces tahat tech. preview ked uz je von RTM?
z winxp proste legalne nijak neupgradnes, nieje to podporovane. A je fuk do akeho tvaru sa poskladas a ake stojky budes robit.
minimum je windows 7.

a ked chces upgradovat z XPcok, tak to budes prevadzkovat na nejakej starine, ked tam boli XPcka? ABy si nebol prekvapeny nedostatkom ovladacov a pomalym fungovanim, lebo stare pc...

Ale prosím tebe, pověz nám o tom něco, ten systém je zcela dodělaný a nejsou v něm žádný chyby :D Používám ho již od prvního dne vydání a nemám jeidný problém, problém mají pouze ti, kteří instalují pomocí pochybného upgradu z již domrveného předchozího systému, nebo ti, kteří si neumí potom znovu nainstalovat veškeré ovladače.