Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoké vytížení CPU

Dobrý den, dnes, když jsem zapl svůj PC, tak se celý sekal. Vzápětí jsem zjistil, že CPU je vitížen na 90-100%, ikdyž není nic spuštěné. Dal jsem se tedy do hledání. Mezitím sem proskenoval PC esetem - nic nenašel. Task manager ukazuje, že 75% CPU zabírá proces : System (NT kernel & System). Hledal sem teda dál a Process explorer našel, že v procesu systém jsou tři procesy s názvem ntoskrnl.exe!KeGetCurrentProcessorNumberEx+0x34 a každý využívá asi 22-25%. Po zadání do googlu jsem však žadne řešení nenašel. Hardware jsem v poslední době neměl, jenom asi před týdnem myš. Zkoušel jsem PC zapínat v diagnostickém spušttění s odpojením skoro všeho, krom obrazovky a klávesnice, ale to taky nepomohlo. Zkoušel jsem i diagnostiku Windows, ale taky nic. Byl bych opravdu vděčný, kdyby mi někdo mohl pomoct. V příloze přikládám obrázky z Process exploreru.

Mám Win 7 Profesional N 64bit

Děkuji za pomoc

a co se podivat do spravce uloch do proces nebo maš zaprašeni ventilator nebo maš špatnou pastu nebo se ti přechřiva proceros

adblock vidíš vpravo nahoře.
ještě jednou a pomalu: proti smetí už v pc je adblock neúčinný.

a jestli máš kopřívku z každé reklamy, která projde přes filtry adb (uživatelem vylepšené nebo zákazníkem zaplacené), propadáš zbytečné hysterii. ať si děti zvykají, že polovinu jich bude živit reklama.

nooo ak mas zapnutu automaticku aktualizaciu a zrovna sa ti instalovaly tak teoreticky sa ti mohlo nieco software_ovo pokafrat.
Hardwareom by to asi nemalo nic spravit ak sa surovo vypne elektrika v dome. Horsie by bolo keby si mal velke kolisanie prudu v baraku,,, to by ti mohlo ako prvo ponicit zdroj a potom ostatnew komponenty.
----
Skus pouzit BOD OBNOVY a vrat sa do datumu predtym ako doslo k vypnutu elektriky v baraku.