Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoké vytížení CPU

Dobrý den, dnes, když jsem zapl svůj PC, tak se celý sekal. Vzápětí jsem zjistil, že CPU je vitížen na 90-100%, ikdyž není nic spuštěné. Dal jsem se tedy do hledání. Mezitím sem proskenoval PC esetem - nic nenašel. Task manager ukazuje, že 75% CPU zabírá proces : System (NT kernel & System). Hledal sem teda dál a Process explorer našel, že v procesu systém jsou tři procesy s názvem ntoskrnl.exe!KeGetCurrentProcessorNumberEx+0x34 a každý využívá asi 22-25%. Po zadání do googlu jsem však žadne řešení nenašel. Hardware jsem v poslední době neměl, jenom asi před týdnem myš. Zkoušel jsem PC zapínat v diagnostickém spušttění s odpojením skoro všeho, krom obrazovky a klávesnice, ale to taky nepomohlo. Zkoušel jsem i diagnostiku Windows, ale taky nic. Byl bych opravdu vděčný, kdyby mi někdo mohl pomoct. V příloze přikládám obrázky z Process exploreru.

Mám Win 7 Profesional N 64bit

Děkuji za pomoc

nooo ak mas zapnutu automaticku aktualizaciu a zrovna sa ti instalovaly tak teoreticky sa ti mohlo nieco software_ovo pokafrat.
Hardwareom by to asi nemalo nic spravit ak sa surovo vypne elektrika v dome. Horsie by bolo keby si mal velke kolisanie prudu v baraku,,, to by ti mohlo ako prvo ponicit zdroj a potom ostatnew komponenty.
----
Skus pouzit BOD OBNOVY a vrat sa do datumu predtym ako doslo k vypnutu elektriky v baraku.