Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc na hry do 13 000kč

Ahoj chtěl bych se zeptat zda by mi někdo poslal nějaké komponenty na sestavení PC do 13 000kč. Nechci nějak EXTRA náročný na hry, ale stačí mi aby to rozjelo hru Counter-Strike : Global Offensive aspoň na 200fps na mapě Dust2.

Děkuji za odpovědi

načo je potreba 200fps??? ľudské oko nedokáže zaznamenať viac ako 60fps, takže to máš jedno či hra ide na 60fps alebo 200fps...

max. 14k bez OS a bez Mechaniky

AMD FX-6300
MSI 970A-G43
Corsair 4GB KIT DDR3 1600MHz CL9
GELID Solutions Tranquillo
Seasonic SS-500ET-F3
Zalman Z1
Seagate Barracuda 7200 1000GB
SAPPHIRE R7 360 OC

NA OS SI MUSÍŠ TROŠKA PRIPLATIŤ...

ALE NAKUPUJ RÝCHLO PRETOŽE OD ZAJTRA U VÁS V ČECHÁCH RASTIE DPH-čka!!!

ľudské oko nedokáže zaznamenať viac ako 60fps, takže to máš jedno či hra ide na 60fps alebo 200fps...

:D A je to tady, na tohle jsem se těšil. Už jsi někdy zkoušel, jak se CS:GO hraje na 60fps a jak na 200? A je jedno, jestli máš 60 nebo 144hz monitor :D Poděl se semnou o tvojí zkušenost.

ano hral som už aj na 60fps aj na 200fps... poviem to tak laicky. Nezaznamenal som taký rozdiel medzi tým. Samozrejme 200fps šlo plynulejšie ale aj tých 60 fps bolo hrateľných. Hral som na fullhd aj na 2k monitore. na fhd som dosiahol max. 260fps a 2k 75fps (ultra). Poviem ti, že na 2k sa mi hralo oveľa lepšie s 60-75 fps než tých 200. Samozrejme k tomu je potreba výkonné komponenty. Ale to dajme stranou. Teraz hrávam csgo na 80fps a úplne mi to stačí. Rýchle pohyby, výbuchy... nie sú problém...

On to v podstatě výmysl není, je to už tak profláklá věta že to už ani není pěkný. Ale v FPS hrách tohle prostě neplatí, tam platí že čím víc fps, tím plynulejší ta hra je bez ohledu na to, jaký máš monitor a pokud někdo dobrovolně hraje např. CS:GO na locknutých 60fps s tím pocitem, že víc nepotřebuje tak je mi ho prostě líto

Lituju lidi, kteří mají v CS:GO locknutých 60fps s pocitem, že víc stejně nepotřebujou :D Potom takový lidi dostávám v matchmakingu do týmu a divim se, proč nikoho nemůžou trefit :D

Já v tom opravdu nevidím rozdíl... Dokázal jsem se vypracovat na Legendary Eagle Master na notebooku s lockem na 64 fps (bydlím na intru, a kompa sebou nepotáhnu) Takže ve FPS asi problém nebude, ale neboj ty lidi ubudou až se dostaneš ze silveru.

Tam nejde jen o tohle, ale celkově o plynulost hry, prostě čím plynulejší to máš tím lépe se ti hraje a tím příjemnější je to na hraní, nedovedu si představit hrát na 60fps, to je jak kdybych se vrátil dobou zpátky k CS 1.5

Dokonce od posledního updatu má dost lidí problémy s dropem FPS a mě osobně když to v nějakym okamžiku dropne z 300 na 150, tak to kurevsky poznám jak se najednou hra stane neplynulou a kdo mi řekne že ne, tak je idiot.