Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nvidia GTX 980 directx 12

Ahoj, pouze jsem se chtě zeptat zda grafická karta nvidia gtx 980 plně podporuje directX 12.

Ano google jsem zkoušel, ale odpověď jsem nemohl dohledat, je my jasné že zdejší zkušenější mistři to zvládnou levou zadní.

Předem děkuji

• Alespon, kdyz se potrebujete ohánet članky jak vysledky, tak alespon pouizjte original source, nez náké dit.CZ kterí článek jek okopírují a nēco málo pozmēní..
http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-wanted-oxi de-dev-dx12-benchmark-to-disable-certain-settings. html

(Takovych članku, zkopírovat prilepit, je plny wan, pak to taky vypadá..)

Podívejte se kupríkladu na Faible Légende DX12, kde rada 900 nejde ?
Tady ty reči 9xx je nahovno, na tom DX12 nepustís, je uz spís k pláči, pro nēkteré je to dokonce pravda tesaná do kamene a DX12 zkrátka fungovat nebude....omg