Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava - 18 000

Dobrý den,
sháním pc, převážně na hry, bez monitoru, s OS. Mám k dispozici navíc zdroj Corsair CX500. Cena okolo 18 000-20 000 kč. Díky za návrhy

Ono ti to včera jednou nestačilo?

Tak určitě, když jde vlastně použít i tvá Evga, tak proč ne taky pochybný paskvil obdobného druhu, že? (CX)
Fakt by mě zajímalo, z jaké říše si k nám doputoval.

Opět tam cpeš ten tvůj slavný a hlavně mrtvý i5. Bože, bože..
No, novou debatu s tebou rozjíždět fakt nebudu. Jestli ti včera to vysvětlení od cca 5 lidí jednou nestačilo, tak je mi tě fakt líto. Ale tohle co sem neustále cpeš bych nedoporučil ani nepříteli.
Nechť je jen na tazateli, jak se rozhodne.

Takže ale vlastně z toho vyplývá akorát spoustu problémů.
- padá sestavení a otestování na CZC.. zvládne to tazatel vůbec sám?
- musel by vzít jiný chladič

Ta sestava co jsem postnul, tu byla včera několikrát doporučována i ježkem a mě se taky líbí. Je to na tazateli, jak se rozhodne. Ale já bych zdroj vyhodil a postavil to raději celý nově. Alespoň s tím nebude mít zbytečnou práci okolo :-)

• Nevím v cem jedes, ale me je zcela jedno jestli AMD nebo Intel je vítez, me zajímá vykon né OC procesoru, v urcité situaci, kde kdyz koresponduje tazateli, osobním projevem ho zatezovat nemusím, jestli má na krabicce napsané intel nebo amd není podstatné.

Tak to je fajn, jen aby se tu za chvíli neozval s problémem.
(takových už tu bylo, co fasovali desku která leží někde v kvelbu rok či více)
Ale tvoje zkušenosti to prostě nepřipouští a to aniž bys se laskavě podíval na stránky výrobce.

Ježku, nevzrušuj se!
Že se s ním vůbec zahazuješ, já už to dávno vzdal :-)
Jeho slavný i5 pro něj stejně navždy zůstane tou nejvýkonnější a nepřekonatelnou mašinou, kterou bude stejně nadále doporučovat, i kdyby z 10. patra na hlavu spadl.
Kam se hrabe i takový Skylake, i5 4460 je králem všech CPU a tak to i zůstane ]:)