Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava - 18 000

Dobrý den,
sháním pc, převážně na hry, bez monitoru, s OS. Mám k dispozici navíc zdroj Corsair CX500. Cena okolo 18 000-20 000 kč. Díky za návrhy

Ono ti to včera jednou nestačilo?

Tak určitě, když jde vlastně použít i tvá Evga, tak proč ne taky pochybný paskvil obdobného druhu, že? (CX)
Fakt by mě zajímalo, z jaké říše si k nám doputoval.

Opět tam cpeš ten tvůj slavný a hlavně mrtvý i5. Bože, bože..
No, novou debatu s tebou rozjíždět fakt nebudu. Jestli ti včera to vysvětlení od cca 5 lidí jednou nestačilo, tak je mi tě fakt líto. Ale tohle co sem neustále cpeš bych nedoporučil ani nepříteli.
Nechť je jen na tazateli, jak se rozhodne.

Takže ale vlastně z toho vyplývá akorát spoustu problémů.
- padá sestavení a otestování na CZC.. zvládne to tazatel vůbec sám?
- musel by vzít jiný chladič

Ta sestava co jsem postnul, tu byla včera několikrát doporučována i ježkem a mě se taky líbí. Je to na tazateli, jak se rozhodne. Ale já bych zdroj vyhodil a postavil to raději celý nově. Alespoň s tím nebude mít zbytečnou práci okolo :-)

• Nevím v cem jedes, ale me je zcela jedno jestli AMD nebo Intel je vítez, me zajímá vykon né OC procesoru, v urcité situaci, kde kdyz koresponduje tazateli, osobním projevem ho zatezovat nemusím, jestli má na krabicce napsané intel nebo amd není podstatné.

Ježku, nevzrušuj se!
Že se s ním vůbec zahazuješ, já už to dávno vzdal :-)
Jeho slavný i5 pro něj stejně navždy zůstane tou nejvýkonnější a nepřekonatelnou mašinou, kterou bude stejně nadále doporučovat, i kdyby z 10. patra na hlavu spadl.
Kam se hrabe i takový Skylake, i5 4460 je králem všech CPU a tak to i zůstane ]:)