Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Něco kolem monitoru jsem odinstaloval a nefunguje to

zdar, narychlo to napíšu : Ti, kteří viděli můj minulý dotaz, tak asi ví o co se tak trochu jedná....
Mám dva monitory.
Odpojil jsem ten druhý monitor a něco kolem toho monitoru odistaloval nevím co :-(, pro navýšení výkonu ve hrách... zahrál jsem si hru a vše ok... pak jsem se rozhodl ten monitor tam zase připojit ale nějak mi to nešlo, tak jsem ho zkusil připojit né ke grafice ale k zákl. desce... a fungoval, ale říkal jsem si, jestli to nepojede na integrovanou garfarnu, že jo ?
tak jsem se ho zase pokusil připojit ke grafice, ale nejde to !
zapl jsem hru a má 1 fps, před tím měla 60 fps.....
Prosím, co mám dělat ?
Změna předmětu, původně: GRAFICKÁ KARTA PROBLÉM - PROSÍM O OKAMŽITOU POMOC, JSEM VYDĚŠENÝ ! (karel)

Ty si z nás děláš snad prdel, proč tam furt tvrdohlavě cpeš dva monitory?
Nejprve si ten krám dej do pořádku s jedním a to včetně zátěž.testů her a až to bude skutečně v pořádku, tak si můžeš začít hrát stím druhý.
Jinak to bylo ode mě vše = nemám na to nervy.

[img=http://tipyatriky.kulman.sk/images/tem4/obr5.png]obr5.png[/img]

pravím tlačítkom na tento počítač -> vlastnosti -> správca zariadení

často i priamo v ovládacích paneloch -> programi

[img=http://www.custompcreview.com/wp-content/uploads/2014/02/guide-how-to-uninstall-amd-ati-nvidia-gpu-drivers-49.jpg]http://www.custompcreview.com/wp-content/uploads/2 014/02/guide-how-to-uninstall-amd-ati-nvidia-gpu-d rivers-49.jpg[/img]

ja myslel že když prijdu k lekárke kvoli nečemu, a ona mi predpíše tabletky, tak tabletky jesť nemusím, že tie si dám len na poličku ako dekoráciu.