Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 nenabiha

Pocutac jsem, protze se zasekl, vypnul a zapnul. Pise to Failure cobfiguring Wibdows update, reverting changes a abych pc nevypinal. A nenabiha. Nic s tim nejde delat. Na strankach Microsoftu pisou, ze to muze trvat i hodinu a nemam se bat, ze je pc zaseknuty. Trva to pres 4 hodiny a ja uz opravdu potrebuju pracovat. Na internetu jsem funkcni a predevsim v cestine radu nenasel. Instalacni cd samozrejme nemam. Dekuji.

Ked mas nastavene automaticke update, tak trp. S pozdravom, MS :)
Nechaj to radsej este par hodin, ked to vypnes natvrdo tak sa to moze uplne rozhasit a nenabootuje to uz nikdy, bude nutny reinstall. Ale ked neni vobec ziadna diskova aktivita dlhu dobu tak skusit to mozes ked chces, Win ale stejne asi nenabootuje. Skus nudzovy rezim.

Nemam navod, pocitac jsem s vidinou velmi vyhodne koupe koupil v jedne silene zastavarne. Mam na nej rok zaruku, tak ho pri nejhorsim pujdu vratit, ale to ani nechci. Dal jse
F9 me konecne pustilo do troubleshot a vypada to nadejne. Zmacknul jsem volbz Refresh your Pc. Napisu, jestli se to spravilo. Dekuji moc za cenou radu, pomohl jsi mi.