Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 nenabiha

Pocutac jsem, protze se zasekl, vypnul a zapnul. Pise to Failure cobfiguring Wibdows update, reverting changes a abych pc nevypinal. A nenabiha. Nic s tim nejde delat. Na strankach Microsoftu pisou, ze to muze trvat i hodinu a nemam se bat, ze je pc zaseknuty. Trva to pres 4 hodiny a ja uz opravdu potrebuju pracovat. Na internetu jsem funkcni a predevsim v cestine radu nenasel. Instalacni cd samozrejme nemam. Dekuji.

Nemam navod, pocitac jsem s vidinou velmi vyhodne koupe koupil v jedne silene zastavarne. Mam na nej rok zaruku, tak ho pri nejhorsim pujdu vratit, ale to ani nechci. Dal jse
F9 me konecne pustilo do troubleshot a vypada to nadejne. Zmacknul jsem volbz Refresh your Pc. Napisu, jestli se to spravilo. Dekuji moc za cenou radu, pomohl jsi mi.