Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spojit 2 internety v jednom místě?

Ahoj.

Do jednoho místa jdou 2 internety. ( ADSL + kabelovka ).
Jak je nejjednodušeji a uživatelsky ne příliš složitě spojit, aby při výpadku kabelovky jelo ADSL. ( stačí lan. wifi je řešeno jinak a v jiné části domu )
Koukal jsem, že existují routery se 2 wan, v ceně kolem 5000,- Je to cesta? Nikdy jsem to neměl v ruce. Jak je to spolehlivé? Mikrotik zatím nezvládám.

Díky

Mikrotik pořídíš (pokud ti stačí 100Mbs) za 500,-. Výhodou je, že si konfiguruješ, co je WAN, co je LAN individuálně pro každé síťové rozhraní.
Výhodou Kikrotiku je velmi bohatá dokumentace se spoustou návodů, jak řešit konkrétní situace. Např:
watch