Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oprava pc zdroja

Je mozne vymenit sata konektor ktory je napevno na pc zdroji/ten tensi nalomila sa ta vrchna čierna cast plastu? Ktory sa pripaja pevny disk na zdroj pc -sata power konektor-.
da sa vymenit alebo je to tam zalisovane zdroj forton 600 gold
Vyriesene zatial sata power predlzovacim kablom .

podle mně budeš muset koupit novi zdroj