Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win7 a nechci Win10 update

Ahoj

Asi 6 měsíců jsem používal Windows 10(čistá instalace) a rozhodl jsem se vrátit zpátky na Windows 7. Mám tady zase ty otravné aktualizace s Windows 10 a jejich upgradu. Chci se jih zbavit. Na google jsem něco našel a dal do pryč ale je to zpátky tak jestli někdo nevíte jak to dát do řiti. Moc díky každému kdo poradí.

Zcela bez problémů. To ale tady nepotěším puritány,co nesnesou jiné ovladače než mají v bedekrech ke svýmu HW.Vložil jsem starý 40GB disk do PC a rozjel se tam Windows XP nainstalovaný na několik let starým stroji.Čili klidně si schovat disk s Windows jako zálohu.

tohle je oficiální info od M$
http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows-10/upgr ade-to-windows-10-faq

Jak vypnu oznámení o upgradu na Windows 10?

Aplikaci Získání Windows 10 a oznámení o upgradu skryjete takto:
1.Klikněte pravým tlačítkem na hlavní panel (nebo ho stiskněte a podržte) a vyberte Vlastnosti.
2.Na kartě Hlavní panel vyberte Přizpůsobit vedle textu Oznamovací oblast.
3.V okně Ikony oznamovací oblasti vyberte u ikony GWX (Získání Windows 10) možnost Skrýt ikony a upozornění.