Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výmena matičnej dosky problem z bootovanim

zdravím ,včera som vymenil MB na notebooku asus F3M všetko prebehlo v poriadku no akonahle ho idem zapnuť načita len logo ASUS a hneď restart a to dookola samoreštartovanie do Biosu sa dostanem v pohode nastavim ho na predurčene hodnoty a potom to iste podotikam že HDD ramky ostali povodne poradte mi čo s tym ďakujem za veškeru pomoc

odpoj všechny disky. Pak by ti měla deska vypsat hlášení, že nemá z čeho zavést OS. Pokud se tak nestane, máš to špatně zapojeno, nebo používáš nekompatibilní komponentu, nebo deska/BIOS nepodporuje vložený CPU.

pokud se hláška objeví, máš problém s nainstalovaným OS.