Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čištění PC

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je nějaký opravdu dobrý program na čištění PC? A nebo jak PC čistit, aby tam nebyly nějaké sra*ky? Předem děkuji.

Zkratka a jednoduse, tyhle programy nedelaji nic nez mazou cokoliv co jim prijde byt stare + historie prohlizecu atd. Navic to jejich mazani registrovych entry je nanic, az smazou neco co je potrebne, tak sem pak lidi chodi brecet.

Zkratka a dobre takove programy nebrat, pokud netrpis akutnim nedostatkem mista na disku.

Čistit netřeba. Obligátní čištění registru je pouze placebo.
Uživatel obvykle zaznamená zrychlení PC poté, co vypne zbytečné programy, co startují po spuštění operačního systému, tyto programy může snadno ručně povypínat v msconfigu sám - žádný čistící program nemůže vědět, kterej program po spuštění je pro tebe dobrý a který ne, to musíš udělat sám.

Na antiviry ses ptal dvakrát, na pucovadlo ses už také ptal a protože předpokládám, že "problém" výkonu z minulého vlákna je zasviněný os malwarem a zoufalými pokusy o administraci, tak to raději celé přeinstaluj. Sice nevíš jak a data také nebudeš mít zálohovaná, ale je tu naděje, že tu bude chvíli klid, když nebudeš mít funkční os.

u tebe to jisté čo jsem psal na predchádzajúci príspevok.

jiste, a ja pocitujem zrýchlenie PC když ho dám do kufru formuly 1. -.-