Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde napsat t, d ,n s háčkem

Ahoj lidi. Už mě nějakou dobu štve jeden problém... v poslední době dost píšu a tak mě to začalo ještě více štvát... Když chci napsat t, d nebo n s háčkem, tak dám shift - tlačítko z háčkem a čárkou...poté zmáčku t, d, nebo n... a ono nic.. prostě to nenapíše n, d, t s háčkem... když shift+to tlačítko nějakou dobu držím napíše to toto: ˇˇ a když bez shiftu tak toto: ´´... Mám NTB Lenovo Z580 - windows 7 původně ang. verzi z nainstalovanou českou lokalizací, mám nastavenou českou klávesnici. Zkoušel jsem připojit i externí klávesnici a dělá to to samé...

mohol by to byt aj ten vir, alebo aj nejaky prislis inciativny sw, spomen si co si v tom case ked to vzniklo instaloval (pozri ovladaci panel, programy, zotried podla datumu)
preistotu to prebehni aj antivirom, napr Malwarebytes, idealne v nudzovom rezime

dělá to jen v prohlížeči, nebo ve všech aplikacích?
to první bývá jinojazyčný doplněk, ve druhém případě jde obvykle o vir/keylogger.

ale protože jsi počešťoval windows, může to být i důsledek mixu počeštění + české aplikace + ovladače české klávesnice. nám to přitom takto ve firmě normálně funguje: všude mui windows s různojazyčnými aplikacemi a klávesnicemi, ale když se daří, tak se daří.