Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Černobílá laserová tiskárna

Dobrý den
vybíráme novou tiskárnu do domácnosti místo inkoustu...
-tisk třeba i jednou za 14 dní někdy ani to ne...
-většinou děti něco do školy a já občas dokumenty do práce...
-shodli jsme se že barvu nepotřebujeme ale skener ano...

prioritou je pro nás levný třebas i neoriginální toner
Děkuji za doporučení nějaké ověřené bezproblémové laserovky s levným provozem...
Náš typ:
http://www.ab-com.cz/canon-i-sensys-mf212w-a4-pcs- lan-wifi-23ppm-usb-9540b051-_d551034.html
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Obecně:

1. určitě NE srágory od HP
2. obecně se dají doporučit značky Xerox, Brother a Samsung. Doporučuju hledat podle ceny spotřebáku a nespoléhat na neoriginální tonery.

Konečně jsem se dostal k tomu zprovoznění wifi.
Vzal jsem NB vložil do mechaniky cd co bylo k tiskárně a postupoval podle návodu na cd....nebyl žádný problém noťas si přez wifi tiskárnu našel a vše jede ok....(neměl jsem NB připojeny usb kabelem k tiskárně,ale vše dělal přez wifi)

jen jsem dal vědět jak jsem slíbil že to funguje....
co je na tom za úchylárnu když si dcera na notebooku připravuje věci do školy a kvůli tisknutí prosí bratra který má rozdělanou práci na stolním pc které je propojené usbkabelem,aby si mohla něco vytisknout?? Proč když ta možnost tam je ji nevyužít...nechápu.