Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvýšení výkonu PC

Zdravím,
chtěl bych nějak zvýšit výkon mého PC. Celeron g1840, 4Gb RAM DDR3, 0,5Tb HDD. Jak bych mohl co nejlevněji zvýšit výkon u WarThunder (nízké, 20-30fps), CS:GO (nejnižší, 20-35fps). Nepotřebuji žádný nadupaný herní PC, stačí když to pojede na hezké detaily a solidní fps (40fps minimálně)
Děkuji za jakoukoli pomoc.

kupis si wattmeter a zmeras si.
do tej kancelarskej sracky by som ziadne $$ nedaval. Vkuse sa ohanas ze tam vela $$ davat nechces, ale tuna 2000, tamto 4000....za to mozes mat o nejaky cas cele novy zaklad do toho pc, ktory bude mat 3x taky vykon.
Neviem ako si prisiel na to, ze na hentom sa da vobec volaco nejak normalne hrat...

Nasetri si $$ a kup si normalne pc.

Ma modernu haswell dosku naco mu je zas ina doska. Stacil by aj nejaky lepsi haswell CPU, ak mu henten nebude stacit. (je celkom mozne ze mu bude stacit aj ten celeron, 2x2.8GHz haswell ma aj trochu vykon)
P.S. ale ak to je zas nejaky znackovy PC s doskou obmedzenou na 75W ci 50W TDP CPU tak to tam toho moc nevymeni. Ale su aj i5ky s redukovanym TDP

je vseobecne zname, ze znackove kancel masiny su robievane nestandartne, rozmery zdrojov nemusia byt standartne, a ani ich konektory.

Cize, kopa problemov pri vymene ci upgrade komponentov, nic tam nedas lebo to tam nesadne/nepojde/nebude kompatibilne. Zalezi vzdy od konkretneho pc, co je tam ako spravene.

Já si počkám na nereferenční rx460 a rx470 a pokud budou do 60w bez příd. napájení nebo budou kolem 3000 tak vezmu tu a popř. zdroj. Netuším jestli je to nejlepší ale asi to bude fungovat. Nebude ta rx460 na celeron moc výkonná? Chtěl bych jí pak využit na ten další upgrade pc tak nechci kupovat nějakou sracku, která nebude stačit.

Tady jsou cpu které jsou napsané na support stránce lenovo. Zatím stačí můj CPU, když tak vyměnim za i3-4130.
Intel Pentium Processor G3220
Intel Pentium Processor G3420
Intel Core i3-4130 Processor
Intel Core i3-4130S Processor
Intel Core i5-4570S Processor
Intel Core i5-4430S Processor
Intel Core i5-4670S Processor
Intel Core i7-4770S Processor

Jezismarja, ked to bude fungovat bezproblemu, tak to je stabilni. To su otazky :D Ked to bude padat tak to je nestabilni.
P.S. a nejake meranie odberu ti je uplne k hovnu, ide o spickove odbery a zakmity napati a podobne veci. Ten zdroj by to este mal utiahnut. Ale uvidis, ja nie som jasnovidec neviem ze v jakom stave je ten zdroj.

zdroj, MB neuvádzate,... procák je nic moc, ideálne dokúpiť dedikovanú grafickp kartu,... prípadne bude ptoreba aj novej zdroj.