Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze nainstalovat nový doplněk ve firefoxu

Zdravím,

když chci získat jakýkoliv nový doplněk ve firefoxu, tak se začne stahovat a po stažení se už dál nic neodehraje. Tlačítko instalovat je stále neaktivní.
Ve správci doplňku se taky nic neděje.

A ještě mám dotaz ohledně doplňku, který je zranitelný. Chtěl bych ho odinstalovat nebo aktualizovat nebo s ním něco provést, ale na výběr mám pouze nespouštět nebo spouštět na vyžádání.

Díky za rady

1) To vidím na antivirák
2) Ten doplněk je jenom dalším doplňkem Javy. Není ti k ničemu. Dá se odstranit. Cestu k souboru najdeš v about:plugins