Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zostava

Chcel by som sa spýtať na túto zostavu, čo na ňu hovoríte ?
Chcel by som vedieť či je všetko kompatibilné poprípade čo by ste zmenili.
Ďakujem za názory
nakupni-seznamy.htm
(Nebudem všetko kupovať s alzy ide len o prehľad komponentov)

Nekvalitní zdroj a zbytečný vodník (všechny se 120mm radiátorem jsou k prdu) - stačí Scythe Ninja 4. Zdroj pak EVGA 550 G2. Pokud GTX 1060, tak nejlevnější osvědčenou tedy Gainward GTX 1060 (basic) - taktování je víceméně o štěstí na kus a zrovna u GTX 1060 se nemusíte ničeho bát.

Nevěřte uživateli jezekhifi, pro něj jsou určití výrobci modlou a zbytek naprostý odpad.

100 ludí 100 chutí,... nebudu psát čo vše bych ja vymenil za jiné komponenty čo jsi navrhol, aby zas nebol OT. vlastne to máš dole.

desku, grafiku, zdroj a chladič vymeniť.

Desku Asus Z170-P
Grafika od MSI / Asus
Zdroj Seasonic
Chladič SilentiumPC Grandis