Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zostava

Chcel by som sa spýtať na túto zostavu, čo na ňu hovoríte ?
Chcel by som vedieť či je všetko kompatibilné poprípade čo by ste zmenili.
Ďakujem za názory
nakupni-seznamy.htm
(Nebudem všetko kupovať s alzy ide len o prehľad komponentov)

Nekvalitní zdroj a zbytečný vodník (všechny se 120mm radiátorem jsou k prdu) - stačí Scythe Ninja 4. Zdroj pak EVGA 550 G2. Pokud GTX 1060, tak nejlevnější osvědčenou tedy Gainward GTX 1060 (basic) - taktování je víceméně o štěstí na kus a zrovna u GTX 1060 se nemusíte ničeho bát.

Nevěřte uživateli jezekhifi, pro něj jsou určití výrobci modlou a zbytek naprostý odpad.