Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Chrome chybné vyhľadávanie obrázkov, (PPAPI mimo proces)

Ahoj, vie mi niekto poradiť prečo sa mi cez google chrome zobrazujú obrázky v starom štýle (PC)? Je to celkom problém lebo nemám možnosť zvoliť filte vyhľadávania (podla velkosti obr. atď). Vďaka.
Doplnujuce info: java script nieje mozne nainstalovat : ,,The Chrome browser does not support NPAPI plug-ins and therefore will not run all Java content. Switch to a different browser (Firefox, Internet Explorer or Safari on Mac) to run the Java plug-in. More info,,.[/i][/i]
Prosim pomoc. este raz vdaka

Ja som už bezradný :( Stiahol som SpyHunter, Anti Mallware apod. Nič, nič nepomohlo! Najhoršie natom je že už neviem ako to mám napísať do google vyhladávača. Vždy ked som mal nejaký problém tak som hned našiel riešenie alebo som našiel nejaké forum prípadne youtube tutorial na vyriesenie daneho problemu. V tomto prípade som však uplne bezradný lebo ked napísem napr: ,,problem with google search picture,, apod. tak mi to ani zdaleka nevyhlada moj problem ani nič podobnéé :/
Nenasiel som na google nikoho ani nič s podobným problémom

Zkus jako domovskou stránku nastavit - nastavils?
Cookies bývají většinou běžně povolené, takže ti je možná blokuje nějaký soft (když tvrdíš, že sis ten nový profil udělal a nefunguje to ani v něm). Identifikace prohlížeče se dá taky změnit vnějším softwarem nebo doplňkem k prohlížeči.