Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno audio set 5.1 nastavenie zvuku v PC

Ovladaci panel - zvuk - reproduktory - prave tlacitko - konfigurovat reproduktory......nastavim tam "5.1 sorround " a ked kliknem na jednotlive repraky tak by mali vydat zvuk ""test".... centrallny, subwoofer a zadne reproduktory nepipnu...Ked pustim hudbu, hru idu vsetky bez problemov.... vysvetli mi to niekto ? mam si to tam nechat to 5.1 sorround alebo tam necham klasicke stereo ?

Dobrý deň, Pán malibonn, bol by som rád kdyby ste neurážali tazatelov, a radeji im s normálnym prístupom poradily, nie každý sa vyzná v počítačoch, to ale neznamená že je "deges", možno vie niečo iné čo Vy neviete,...

To som nepozeral, ale fakt nechápem proč sebe hovoríte v tretej osobe a sám sebe odpovedáte a nadávate?

FL+FR na zelený jack, SL+SR na modrý jack a CEN+SUB na oranžový jack. Měl bys k tomu krámu mít tři kabely, na jednom konci jack a na druhém 2x cinch (červený a bílý). V počítači si nastavíš výstup 5+1. Na bedně si to přepneš na 5.1 input. Pak by měl fungovat i test repráků.

Díry v rámečku 2CH input jsou pouze stereo vstupy (L+R), bedna si je do všech repráků rozhodí sama.

Zelený do zelené díry, černý do černé díry (možná do modré, ale to je spíš line-in), oranžový do oranžové díry. Karta by měla zdetekovat připojení konektoru a zeptat se co kde je za repráky.

Pokud je zdroj hudby stereo, tak budou hrát vždy jen přední dva repráky. Možná nějaký jiný přehrávač by to uměl rozhodit do všech repráků, ale Windows mediaplayer určitě ne.