Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno audio set 5.1 nastavenie zvuku v PC

Ovladaci panel - zvuk - reproduktory - prave tlacitko - konfigurovat reproduktory......nastavim tam "5.1 sorround " a ked kliknem na jednotlive repraky tak by mali vydat zvuk ""test".... centrallny, subwoofer a zadne reproduktory nepipnu...Ked pustim hudbu, hru idu vsetky bez problemov.... vysvetli mi to niekto ? mam si to tam nechat to 5.1 sorround alebo tam necham klasicke stereo ?

FL+FR na zelený jack, SL+SR na modrý jack a CEN+SUB na oranžový jack. Měl bys k tomu krámu mít tři kabely, na jednom konci jack a na druhém 2x cinch (červený a bílý). V počítači si nastavíš výstup 5+1. Na bedně si to přepneš na 5.1 input. Pak by měl fungovat i test repráků.

Díry v rámečku 2CH input jsou pouze stereo vstupy (L+R), bedna si je do všech repráků rozhodí sama.